sesednizkola

Co dělat po utoku ptakopyska?

Kdyz na me zautoci svym jedem. Zavolat zachranku a oni se jak postaraji? Polezi si clovek v nemocnici a s zasazenym mistem udelaji co? Nebo nevolat a co delat?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud jsi jinak zdravý, prostě se jen svíjej a skuč bolestí – jejich jed není pro člověka smrtelně nebezpečný…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Ptakopysk je zákeřné zvíře známé svou agresivitou. Je lepší se mu vyhnout. Kdykoliv jdu kolem ptakopysčí nory, beru si s sebou na obranu cvičenou ježuru.

Emefej

Zavolej záchranku, každý doktor je vybaven sérem proti ptakopysčímu uštknuní.