Rokio

Co dělat o dovolené?

Po mnoha měsících práce má dovolenou. Trvá od pátku po celý další týden a ještě půlku dalšího týdne. Její rozsah je přibližně 14 dní.

Zatím hraji GTA San Andreas multiplayer, dívám se na Youtube a trochu se učím španělsky. Samozřejmě dělám některé domácí práce.

Které další aktivity byste mi doporučili?

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží na zájmech daného jedince. Já osobně+ bych někam jel. Nejraději asi někam volně tábořit.

Další odpovědi
Justin1

Mě na dovolené vždycky nejvíc bavilo chodit na výlety, fotit výhledy do krajiny a lovit kešky.

Kelt

Zvol si program podle svého přání. Celou dobu posloucháš něčí příkazy, tak si tu dovolenou užij. Třeba dělej tu španělštinu a snaž se někoho získat, kdo by ti s tím pomohl. Bude tě to motivovat a třeba tam někdy pojedeš, no a když tam budeš mít známého, tak je to výhoda. A můžeš dělat další věci.

Arne1

Geocaching
jet se vykoupat k moři

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.