Avatar uživatele
BagetaB

Co dělat na Valntýna??

Jsem sama a nevím, co dělat na Vlentýna … původně jsem měla být kamarádkou, ale ta mi odjela na hory … Chci si ho nějak užít a zapomenout, že je to svátek pro zamilované. Nějaký nápad?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ať je to „náš“ svátek nebo není, v dnešní multikulturní době to není téma. Přeci nebudu odsuzovat něco, co může být příjemné jenom proto, že „to za našich mladých let nebývalo“! Potíž je v tom, že je to svátek zamilovaných a to ty evidentně nejsi! Jde o to, jestli to chceš změnit nebo ne! Právě na Valentýna se pořádá spoustu párty právě pro singly, byla by legrace někoho potkat právě tento den, ne? A kdyby ne, aspoň se nebudeš nudit.
Pokud se ti nechce do společnosti, tak se vyprav třeba do bazénu, welnesu ap. nebo si zajdi ke kadeřnici ať se líp cítíš, je toho dost co se dá dělat aniž by ti chyběla společnost.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Užívat si svobody a nepodléhat cizím zvykům, které v naší kultuře nemají tradici.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Cokoliv, na co máš náladu. Blbosti o Valentýnu nečti, pokud jsi sama a navíc to necítíš. podléhat „módě“ je hloupost.
Doplňuji:
Ten den, stejně jako každý jiný, si přece můžeš udělat nějakou radost bez Valentna i kamarádky, sama pro sebe 😉 !

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

dělej úplně to stejné jako zbytek roku ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jako každý jiný den. Náš svátek to neni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Je to jen pro ty ZAMILOVANÉ, tak to ignoruj :) Nebo večer zajdi s někým na pařbu!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

co dělat?? chlastat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek