Pizza cz

Co dělat na oslavě narozenin?

Dobrý den, v lednu budu mít narozeniny, ale nenapadají mě žádné hry nebo aktivity. Budou tam děti ve věku 10–13 let, kluci i holky. Oslava bude doma.

Děkuji za odpovědi ;)

Odpovědi
Justin1

Pokud tam s vámi bude koronavirus, tak bude šťastný, že dostane takovou šanci se šířit. Raději mu tu radost nedělejte a za cenu takového rizika oslavu nepořádejte. Nemocných je už i tak víc než dost a někteří mají následky ještě dlouho po vyléčení. Nezhoršujte to a neničte úsilí lidí, kteří dělají, co mohou, aby se virus nešířil.

Je strašné, že spousta lidí asi i chápe, že je třeba šíření viru co nejvíc omezit, ale když vidí pro sebe nějaký prospěch z toho, že mu otevřou cestu, aby se mohl víc šířit, tak jim připadá v pořádku mu tu cestu klidně otevřít a doufat, že následky nebudou nebo že se nějak samy vyřeší. Období tohoto způsobu uvažování už bychom měli nechat za sebou. Virus se šíří vždy, když mu to umožníme, a na žádné naše argumenty neslyší, nemá smysl mu otevřít cestu pro šíření a nějak to omlouvat nebo vysvětlovat, jak jsme to mysleli nebo nemysleli, to na něj vůbec neplatí.

da ny

Oslav v úzkém kruhu rodiny!!!
Žádné děti by u Vás být neměli.
Je to zakázané a nebezpečné. Hrozí trest a pokuta.
Pokud jsou tví rodiče zodpovědní, nic takového nedovolí a ty bys to měla vědět!

Jana5678

Náš syn naštěstí oslavuje narozeniny v létě, takže to máme o něco jednodušší. Většinou jsou děti venku a do obývacího pokoje jsem koupila nový skládací jídelní stůl. Jeho praktičnost a stylový design se perfektně hodil do našeho interiéru a děti, pokud se venku pokazí počasí mají, kde pokračovat v oslavě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.