alenad

Co dělat , když zjistíte , že věc co jste si koupili je v jiném obchodě o tisíce levnější?

Nejlepší odpověď
huxa

asi si pořádně natlouct… jestli to byl internetový obchod, máte možnost 14 dní odstoupit od smlouvy

Další odpovědi
brillant

To co napsal nick huxa jinak smůla pro vás neb máme smluvní ceny.

kamila44444

Vrátila bych to!!

led

trhový mechanizmus v praxi.
Nekupovať bez preverenia si cien v rôznych obchodoch. Rozdielné ceny veľakrát sú aj u toho istého predajcu v rôznych častiach mesta.
Ak už sa pošťastí nakúpiť za vyššiu cenu, pozrite, či nemajú náhodou v aktuálnej reklame text v zmysle:
„ak inde majú nižšiu cenu, rozdiel uhradíme za vás“ tj.vrátime vám ten rozdiel.

zzzzz

Pokud to není z netu, tak nic nenaděláte. Příště si zboží vyhledejte na netu a porovnejte ceny. Také doporučuji nenavštěvovat prodejní akce typu Beck atd. je tam vše předražené.

Mapel

Za hloupost se prostě platí. To jsi nevěděla?