Avatar uživatele
Eliška21

Co dělat, když zjistíte nevěru u otce?

Dobrý den. Prosím o radu.. Půjčila jsem svému otci starý mobilní telefon, který mi už před dvěma měsíci vrátil. Shodou náhod se pokazil i můj nový telefon a já znovu zapnula ten můj starý. Našla jsem v něm milostné SMS typu sluníčko, chtěl bych tě hladit.. Bylo to jen pár odeslaných zpráv a ty přijaté byly vymazány. SMS jsou ze začátku prosince. Často tam psal o tom, že si to povědí na kafíčku, takže netuším jestli spolu spali nebo ne, ale jelikož jsou sms ze začátku prosince, jejich vztah může být už někde úplně jinde. Já doufám, že skončený. S mojí mamkou žije 25 let, ale vypadají spolu pořád jako dva zamilovaní puberťáci, pořád si projevují něžnosti a jsou na sebe neuvěřitelně hodní, oslovují se Miláčku a Lásko … dalo by se říct, že jsou ideální pár i po tolika letech. Proto jsem z tohoto zjištění o to víc vyvedená z míry. Mamka je hodně pracovně vytížená, protože se s taťkou rozhodli postavit si vysněný domeček, i když mají už dvě dospělé děti. Mně je 21 let a mám o tři roky staršího bratra, který sále ještě bydlí u nás doma. Já studuji, takže doma jsem jen o víkendech. Taťka je doma docela často sám, protože je po operaci a do práce chodí jen na částečný úvazek. Nevím, jak v takové situaci jednat. Doposud jsem měla s taťkou skvělý vztah, ale teď si neumím představit, že bych se mu mohla podávat do očí. Jejich vztah mi byl vždycky vzorem. Nerada bych svým jednáním způsobila nevratné škody a proto vás prosím o radu, jak dál postupovat…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, johana 56, anonym před 3345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Nic.Nedělej vůbec nic.
Nevíš,jak to v reálu skutečně je.
Nevíš,co se komu honí v hlavě.
Vůbec to nejhorší,co může člověk v takových situacích udělat,je pokusit se to „vyřešit“.
„Život je jeden z nejsložitějších“ – jak pravil Klasik.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nic. Není to tvoje věc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Vezmi si z této situace velmi důležité ponaučení do života:
Mazat! Mazat! Mazat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

stala ste sa nechcene nositeľkou tajomstva.

rozširovať ho by bolo nezodpovedné.
čo tak poslať tatíkovi sms „sejdeme se na kafíčku“ a tam sa o tom porozprávať? (ako je vám ťažké toto tajomstvo držať – nie jeho vzťah [ak teda vôbec nejaký je])

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Nedělej nic – není to tvoje věc, jsi zatím natolik ´telecí´, že bys velmi pravděpodobně jakoukoli snahou o cokoli působila jako slon v porcelánu…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Říkáš, že s mámou jsou perfektní pár, cituji:„pořád si projevují něžnosti a jsou na sebe neuvěřitelně hodní, oslovují se Miláčku a Lásko …“
Jak víš, že ta sms nepatřila mámě, popř. nebyla od mámy tátovi?
Ale jinak pokud chceš mít jistotu, zeptej se táty, jak to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechtěj vědět co vědět nemáš aneb hlavně,že se máte všichni rádi nebo ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

„takže netuším, jestli spolu spali nebo ne“ ►

= nespali, protože rodiče sex nemají, neboť už mají děti, a v tom věku se to už nedělá > a pokud, tak nás to nezajímá, není to naše věc, a nechceme to vědět ►:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Domluvit se s bratrem, na tátu udeřit a dát mu ultimátum už proto, že je nemocný člověk a měl by se šetřit. Matce zatím v žádném případě nic neříkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nemalujte čerta na zeď! SMSky jsou přes dva měsíce staré.
Znamenají jenom to, že je z Vašeho telefonu někdo odeslal.

Nemusel je odeslat Váš otec, mohl telefon někomu půjčit
(pochybuji, že by problematické SMSky zapomněl smazat).

Chcete-li mít klid, zeptejte se otce.
(Matce byste možná zbytečně dělala starosti.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Řekni to mamce,když nechceš ,aby jí táta podváděl.
Nebo si promluv rovnou s ním o tom problému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Neměla jsi vůbec číst „cizí“ sms…
Nemůžeš dělat nic, není to tvá věc!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek