Avatar uživatele
Michael13

Co dělat, když zjistím, že mi na parkovišti někdo poškrábal auto a zmizel dřív, než jsem se vrátil?

Mám nějakou možnost, aby mi škodu někdo uhradil? Mám pouze povinné ručení ne havarijní.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, Nevíteto? před 3471 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud nemáš pojištěné auto, proti právě těmto vandalům a ,,nehodám" tak bouhžel ne. Ale můžeš se dát na stopování, a vystopovat ho :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

POKUD JE TAM KAMEROVEJ SYSTÉM,NENÍ POCHYB.
Pojištovna toto neuhradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Havarko tady není potřeba, je potřeba mít pojištěný vandalismus, pokud nemáš, bude to horší:-(( Přesto zavolej policii a podej tr.oznámmení, pokud je tam někde kamera, trvej si na tom, aby si policie ihned vyžádala záznamy, jinak se na to vykašlou:-(( Pokud to někdo škrábl třeba autem a bude to na záznamu, půjde to pak z jeho pojištění. Šance tady je, ale malá:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

co dělat? Začnou přemýšlet..
co teď a co pak, jak vypátrat viníka.Páč ten Vám jedině může uhradit škodu.
Máte šanci vypátrat pachatele? Nevím o jaké parkoviště jde, ale domnívám se, že s policií strávíte mnoho hodin a nic se nezjistí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Můžeš podat trestní oznámení na Policii ČR a doufat, že pachatele najdou (při škodě nad 5.000,– jde o trestný čin).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karfigol

Pokud to auto není proti tomuto riziku pojištěné, tak ne. Pokud vám budou scházet potřebné peníze, zkuste zastavuz.cz. Autozastavárna http://www.zas­tavuz.cz/pujcka-bez-registru zajistí rychlé vyřízení výhodné půjčky za zastavení vozu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamil B

Poskrabej auto vedle a už se ti to nestane.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava