Michael13

Co dělat, když zjistím, že mi na parkovišti někdo poškrábal auto a zmizel dřív, než jsem se vrátil?

Mám nějakou možnost, aby mi škodu někdo uhradil? Mám pouze povinné ručení ne havarijní.

Odpovědi
anonym

Pokud nemáš pojištěné auto, proti právě těmto vandalům a ,,nehodám" tak bouhžel ne. Ale můžeš se dát na stopování, a vystopovat ho :D

anonym

POKUD JE TAM KAMEROVEJ SYSTÉM,NENÍ POCHYB.
Pojištovna toto neuhradí.

zzzzz

Havarko tady není potřeba, je potřeba mít pojištěný vandalismus, pokud nemáš, bude to horší:-(( Přesto zavolej policii a podej tr.oznámmení, pokud je tam někde kamera, trvej si na tom, aby si policie ihned vyžádala záznamy, jinak se na to vykašlou:-(( Pokud to někdo škrábl třeba autem a bude to na záznamu, půjde to pak z jeho pojištění. Šance tady je, ale malá:-(

cukrar

co dělat? Začnou přemýšlet..
co teď a co pak, jak vypátrat viníka.Páč ten Vám jedině může uhradit škodu.
Máte šanci vypátrat pachatele? Nevím o jaké parkoviště jde, ale domnívám se, že s policií strávíte mnoho hodin a nic se nezjistí.

gecco

Můžeš podat trestní oznámení na Policii ČR a doufat, že pachatele najdou (při škodě nad 5.000,– jde o trestný čin).

karfigol

Pokud to auto není proti tomuto riziku pojištěné, tak ne. Pokud vám budou scházet potřebné peníze, zkuste zastavuz.cz. Autozastavárna http://www.zas­tavuz.cz/pujcka-bez-registru zajistí rychlé vyřízení výhodné půjčky za zastavení vozu.

Kamil B

Poskrabej auto vedle a už se ti to nestane.