pizlicka

Co dělat, když vám firma nabídne odkup nemovitosti?

Prodávám domek.Volal mi pán a ptal se,zda nevadí,když domek ode mě odkoupí firma,která si jej vyspraví a následně prodá zájemci?Prosím vás,co za tím je?Děkuji.Jde o podvod?

Nejlepší odpověď
xiperio

Vám to může být jedno. Pokud si ošetříte právně prodej od začátku do konce a jste spokojen s cenou, tak není co řešit.
Akorát nerozumím tomu, proč se vás na to ten pán ptal. Pokud si někdo něco koupí, tak si z danou věcí může dělat co chce.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, přesně co napsal: opraví jej, tím ho zhodnotí a prodaj s větším ziskem … podvod bych v tom asi neviděl …

Drap

Proč by mělo jít o podvod? Nic tomu nenasvědčuje. Firma koupí, opraví, přestaví a se ziskem prodá.A co dělat? Jsou dvě možnosti. Buď prodat, nebo neprodat.

hapiky

Je možné, že firma jej firma chce např.pro svého manažéra apod.