-Z-D-L-

Co dělat když v 10 sekundě skočí další písnička u mp4 ?

Hyundai MPC 182 4GB mám mp4 a v n když natočim hlasovej záznam tak to de plynule ale když poslouchám písničky tak po 10 sekundě to skočí na další písničku a zase 10 s teda pokud nedám menu to vydží ale to men není zaplí furt max že bych furt mačkal menu prosím poraďte PROSÍÍÍÍÍÍÍM
_____________­________________________­_______________________------------

Nejlepší odpověď
Funna

a nemáš tam nastavené, aby ti to přehrávalo ukázky?
Doplňuji:
jo …je to tam…v manuálu na straně 11 a jmenuje se to začátky a přehraje to z každé písničky prvních 10s…
http://www.hyundai-electronics.cz/fi­les/hptronic/ex­tdocs/cc37652a68­dc4f4787a518ac315e0de6­.pdf