Avatar uživatele
Pomelo74

Co dělat,když už ani antiperspirant nepomáhá?

Ráno normálně použiji antiperspirant ve spreji,ale když přijdu do školy mám už úplné kruhy v podpaží,ale nesmrdím.Co s tím?
Chvíli jsem používala i roll-on který chvilku pomáhal ,ale pak to zase začalo… :(

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4403 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

kup si 48hodinový mě pomáhá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Antiperspirant ve spreji je spíš na navonění, na kůži ho zůstane jenom málo. Pochopitelně ale ani ten nejtužší pocení ve skutečnosti nezabrání. Že se člověk zpotí, když mu neni zima, obzvlášť v podpaždí, když máš ruce dolů a ještě ráno seš teplně oblečená, je uplně normální. Co dělat? Jednoduše si vzít náhradní tričko. Až přijdeš spocená do školy, prostě se dojdeš na záchod převlíknout.
Doplňuji:
Á, koukám že další ze super novinek – nejde opravit odpověď.

Upravil/a: Syd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Zkus se když tak juknout sem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-pomuze-proti-nadmernemu-poceni

Jinak mě osobně velice pomáhá Driclor,v lékárně stojí kolem 200,–kč-jak v které- ale zase vydrží i rok.První aplikace asi tři večery po sobě na nepodrážděnou kůži čili neoholenou a pak máš na dlouhou dobu pokoj.Pak stačí jen jednou za čas,jakmile se zase začneš potit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Zajdi do lékárny nebo k lékařce a řekni si o krém proti pocení (s konkrétním typem ti poradí) – sestra ho používá a nemůže si jej vynachválit, proti drogerijním antiperspirantům je to prý zázrak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek