smoulinkaq

Co dělat kdýž stahuju do mobilu pisničky a když to zesilím chrapti mi to co stým je?

Nejlepší odpověď
beer

Mizerná kvalita mp3, mobil také většinou nezvládne hudbu „naplno“. Řekl bych, že to může být obojím.

Další odpovědi
Bedy

Za prvé mobil nemá pořádný reprák, takže není přizpůsoben k tomu, aby přehrával hlasitou hudbu a za druhé to může být horší kvalita nahrávky.

kaaajik

to my dělá taky u mobilu a to je hudební mobil od samsungu ale teď si chci koupit nějakej dotykáč protože ten mobil co mám je na nic nejsou tam hry nemám tam internet atd tad prostě skoro k ničemu