Co dělat, když si přeji ufiknout přejetou ruku?

Před 7 lety mne přejelo odtahové vozidlo. Každou zimu mne bolí staré rány, ale nejvíce přejetá ruka. Zrovna nyní pomalu uvažuji, jestli mi za to ruka ještě stojí, ale samozřejmě to holt musím ustát. Doktoři na ruce nevidí nic vyloženě špatně a mne už nenapadá, jak zabránit dalším velkým bolestem … Nikdy nebyla zlomena, jen do ni kola vlisovala štěrk. Občas mne takto pobolívá i noha, která to odnesla nějakými částmi spodku auta. Proč vlastně po letech rána takhle bolí?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to nic nezvyklého, že stará zranění takto bolí. Pokud je jinak ruka v pořádku, lze předpokládat, že za pár let to postupně odezní. Kdysi jsem si uřízl kus prstu, bolelo to snad ještě 15 let, i když se vše zhojilo a dorostlo. Teď už o tom vůbec nevím, jen při mrazu to postižené místo studí více.

Další odpovědi
elkon

Navštívit toho správného odborníka, který to odhalí a pomůže. Řezání není řešení. Co třeba klinika profesora Koláře v Praze. Je to super pracoviště, které pomohlo mnohým. Mají i své stránky. https://cpmpk.cz/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.