dust8

Co dělat, když se u volaného čísla objevuje „mimo dosah sítě“?

Nejlepší odpověď
annas

https://mobil­mania.zive.cz/clan­ky/kdyz-neni-mobilni-signal-da-se-volat-pres-wi-fi-opomijena-funkce-stale-dobre-funguje/sc-3-a-1346114/defau­lt.aspx

"Když není mobilní signál, dá se volat přes Wi-Fi. Opomíjená funkce stále dobře funguje

Ačkoli se operátoři předhánějí v tom, kdo má lepší pokrytí signálem 4G a kdo první přijde s 5G, jsou u v Česku stále místa, odkud si ani nezvoláte. Dosah mobilní sítě totiž chybí. Hodí se proto připomenout, že existuje technologie VoWiFi, která tento problém může v mnohých případech vyřešit."

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.