flask

Co delat kdyz se pocitac sam vypina a nebo hazi do spaciho rezimu?

Doplňuji:
uspává se a hází modrá smrt

Odpovědi
anonym

Příčin může být mnoho – od instalace ´nevhodného´ SW až po závadu HW.
Nejdříve zkus návrat do bodu obnovy (do doby, kdy ještě fungoval normálně).
Pokud to nepomůže, zazálohuj si data a reinstaluj počítač.
Pokud ani to nepomůže, začni laborovat s HW – a nebo, lépe, svěř počítač servisu (je-li PC v záruce, určitě zvol servis).
___
Jen – co píše BSOD?

Quimby

Ahoj, mohl bys uvést detaily? Vypíná se nebo se uspává?
Pokud se vypne, může to být problém hardwaru, pokud se jen uspí, tak zkontroluj windows, projeť antivirem, zkus pustit v nouzovém režimu, jestli udělá to samé.

badisko

Coze ti hrozi ?…modra smrt …?..Ta sad je nebo neni ..:D vetsinou postaci pri nodre smrti peinstalovat ovladace …nekdy se stane ze se stahne ovladac v nove verzi z microsoft update a ten proste nevyhovuje …takze …asi tak ..
No dale se podivej do ovladacich panelu …tam otevri moznosti napajeni a nastav si to tam …budes to mit sdrejme blbe nastaveno …
Pokud se ti PC vypne …behem tve cinosti na mem tak si projistotu zkontroluj teploty pc …treba timto …>>> speedfan >> http://www.slu­necnice.cz/sw/spe­edfan/ je mozne ze se ti pc prehriva protoze mas ucpane chlazeni …a tak se ti sepne pojistka aby ti PC nezhorel …dej mam vedet jake ma PC teploty …