Školníšprtka

Co dělat, když se nudím?

Dobrý den,
nevím, co dělat, když se nudím.
Poradíte mi prosím?
Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
annas

Připravujte se k přijímacím testům, abyste je pak dobře zvládla beze strachu, jak jste napsala.

Další možnost je číst knihy, přemýšlet o nich, napsat si třeba obsah, hlavní myšlenky atd. I to bude potřebovat při výuce na SŠ.

Stejně tak matematiku. Také je třeba ji ovládat.

Další odpovědi
Malvína

To máš i tak lenivý mozek?
Co si takhle číst? Já jsem byla měsíc na dovolené a kolik jsem jich přečetla!
Nebo si uvař něco dobrého, popřípadě upeč sladkou mňamku, ukliď si, pusť si muziku a relaxuj, postav venku sněhuláka, vzdělávej se, protřiď oblečení ve skříni… kurnik, toho je. A já už zítra zas do práce!

Mc Merkurion

… zeptej se Lgeeho (https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/54212 ) ten taky, tak budete dva …
… múžeš mi, Školníšprtko vysvětlit, čo také si představuješ pod pojmem nuda ??? nikdy jsem to nezažil, rád se poučím …

Drap

Co to je? Nikdy se mi nestane, že bych se nudil.

marci1

Ve 13 letech a nudit se? Běž nakoupit, pomoz doma s domácími pracemi, ukliď doma. Uvidíš jak bude máma ráda. Potom si hlavně čti, čtením se toho hodně naučíš. A připravuj se na zkoušky, uvidíš, jak je potom hravě zvládneš. 🙂

Pepa25

Vidím, že máš přístup na internet. Na anglické Wikipedii je přes 6 mil. článků – než je přečteš, tak se dost zajímavého a navíc si procvičíš angličtinu. Samozřejmě jsou zapotřebí zdravotní přestávky – ty bych vyplnit jednoduchým cvičením, které lze činiti kdekoliv i bez vybavení (kliky, dřepy) a zdravotními procházkami. Program, které se nedá stihnout do konce nouzového stavu.

zjentek

Co dělat? No určitě něco spojeného s pohybem, jinak nejde o „dělání“. Rozhodně neseď, bo s takovou buddeš zanedlouho pokládat otázky zaměřené na podlomené zdraví. I když… sedět na Twitchi a sledovat streamery taky není špatný! (;

nyjono

Nechce se mi věřit, že by tě nic nebavilo.
To nemáš žádné zájmy ani koníčky?

netopýr 6

Já když se nudím tak si třeba maluji nebo koukám na filmy/seriály.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.