Zvědavý

Co dělat když se mi začne motat hlava??

Dnes odpoledne jsem byl v bazénu, pak chvíli na slunci a potom jsem si šel na chvíli lehnout ale než jsem došel ke gauči začala se mi motat hlava a bylo to opravdu nepříjemné (přestalo to teprve tak před hodinkou) co dělat nebo co si vzít aby to přestalo rychleji? Je na to něco? Už kdysi se mi to stalo a rovněž jsem byl u doktora a rovněž mi nepomohl… díky

hanny 2 : Děkuji ale to první je na nic pač hlava se mi tím motat nepřestane – myslím že je to ještě horší než když sedím, nepomůže ani když zavřu oči :)

Nejlepší odpověď
annas

Chápu vás, protože se mně čas od času závratě objevují. Dokonce se přidaly další problémy, ležela jsem dokonce v nemocnici, ale po čtrnáctidenním pobytu mě propustili, ale příčinu závratí lékařií bohužel nezjistili.

Přešla jsem na alternativní medicínu. Rovněž jsem si uvědomila , že jsem jako dítě často omdlévala, měla nízkou hladinu železa atd. U mě závratě, nízký tlak, mdloby způsobuje nedostatek železa, špatně se mně vstřebává. . Léčím si proto zažívací potíže alernativní medicínou. Víc neuvádím, protože některí jedinci považují alternatviní medicínu včetně homeopatie za šarlatánství.

Navštivte znova lékaře, snad se mu podaří zjistit příčinu. Jezte hodně hrozinky, sušené meruňky, zařaďte červenou řepu. Určitě neublíží, produkty obsahuje přírodní železo. U vás to může být ale jinak.

Jinak zkuste akupresuru, mačkejte si bod. Projděte se do odkazu.
http://www.reiki-cz.com/akupre­sura.php?id_ap=1

Obecná rada neexistuje – podívejte se do odkazu..
http://www.mo­jestarosti.cz/po­radna/zdravi-nemoci-me-zavislosti/babske-rady/zavrat-prvni-pomoc.html

Další odpovědi
anonym

Možná máš nízký tlak, sedni na bobek a dej hlavu mezi kolena.

hanny 2

Pořádně se napít vody a lehnout si – to především.Ale hlavně zjistit příčinu,kterých může být celá řada – vysoký/nízký tlak ,nízká hladina cukru – najíst se,napít např.coca-coly,sníst kousek čokolády,další příčiny – nedostatek železa v těle,porucha rovnováhy středního ucha,blokace krční páteře atd.
Vyšetřit na neurologii,od­běry,EEG.

http://www.nemoci-priznaky.cz/motani-hlavy/

briketka10

Úžeh, nebo úpal ze slunce.
Prevencí je dostatek tekutin
a nevystavovat se slunci na
dlouhou dobu.
http://www.or­dinace.cz/cla­nek/upal-uzeh-a-poskozeni-teplem/

anonym

Pokud to je nízkým tlakem – dát si nohy nahoru (do vyšší úrovně než je hlava), napít se, pomalu se zvedat z postele.