Damiana

Co dělat, když při tanci upadnete?

Je to taková noční můra plesů. Máte nádhernou večerní toaletu, plujete parketem v rytmu hudby a najednou … chybný krok, přišlápnuté šaty nebo klopýtnutí a jste na zemi. Oba. Trapas. Stalo se vám to někdy? Co jste udělali? Zvedli se a dělali jakoby nic? Měli jste zkaženou zábavu? Věřili jste si i dál? (Vynechme, prosím alkoholové opojení 🙂

Nejlepší odpověď
Andělé

Tak já jsem zažila tolik podobných situací v životě,doslova je přitahuji jako magnet.
Mohla bych napsat knihu „Blbej a ještě blbější“,jako ve známém filmu…:-D
Ze své zkušenosti vím,že bych se tomu smála a tancovala dál.
Mně,když se něco stane,tak se baví celé okolí:-D,takže bych se nesmála jistě sama a myslím,že by pak bylo na co vzpomínat..
Já dokonce pobavila „celou armádu“ i u porodu. Zní to nenormálně,ale těsně,než měl syn vylézt a zrovna jsem neměla kontrakce,našla jsem jim na stropě pavoučka,hned jsem jim to řekla,všichni,co byli připravení na vytažení syna,se koukli nahoru a začali se řechtat,že jim tam smejčím.Pak na vizitě si mě jak sestry,tak doktoři dobírali..:-D
Takže se ničeho nebojte a bravurně se všemu zasmějte. Skvěle to koření život:-)

Další odpovědi
Drap

Nejrozumnější je vstát a pokračovat v tanci. Ono vlastně ani nic jiného nezbývá, pokud se nechci ještě více ztrapnit. Občas se to stává, někdo se pousměje, možná padne nějaký žert, ale nakonec, vždyď je to lidské.

samicek333

Určitě by nebylo nejlepší začít řvát a odejít, to by o tom bylo slyšet ještě hodně dlouho. Stačí prostě vstát, třeba říct nějaký vtip a pokračovat, do rána si to nebudou pamatovat.

WeeBear

Ono se moc nedá dělat, jak psali již přede mnou, když celí rudí před „trapasem“ utečete, bude se na to vzpomínat hodně dlouho a narážky mohou pak být i od nejbližších nepříjemné. Ono je opravdu nejlepší vstát, zasmát se tomu (a počítat s tím, že se pár lidi pousměje potichu, či nahlas také) a pokračovat dál v tanci, či si na chvilku jít sednout, napít se a po chvíli se znovu připojit.

Mně osobně se nic takového zatím nestalo. Akorát jsem si jednou na podpatcích při špatném došlapu lehce zvrtla kotník, ale do konce skladby jsem to nějak ustála, nemám ve zvyku ukončit tanec v polovině skladby. Vlastně jednou mi ještě podjel podpatek (vysoké podpatky a krásně hladké dlaždičky nedělaly dobrotu 🙂 ), trošku jsem se zachvěla, ale ustála jsem to. Jen čekám, kdy poletím, jelikož mám talent na sebe trapasy a nepříjemné situace přitahovat jako magnet. 🙂

verunka483

Mě se to teda zatím nestalo, ale určitě nejlepší řešení je pokusit se to nedat najevo a dělat že se nic nestalo, že to takhle vlastně mělo být :D

led

Stáva sa, žiadna panika…
Tanečným pohybom natiahnem ruku k partnerovi a on ma v rytme vytiahne. Už sa mi to stalo, treba to zahrať do autu. V druhom prípade ma partner zachytil a vytvorili sme Súsošie pomalého pádu.

hanulka11

jojo zasmáli jsme se vyhrabali na nohy a tancovalo se dál