Charlie Alfa

Co dělat,když není doručena zásilka uhrazená bankovním převodem

Nejlepší odpověď
mosoj

Že to je právě obráceně líčeno, nikomu nevadí ?
Požádat dotyčného ať zboží pošle. Před tím s ním konzultovat jestli platba byla připsána na jeho účet. Potom již jenom trestní oznámení.

Další odpovědi
dejavu

Bylo chybou, když jste ji odeslal ještě před zaplacením. Teď už vám zbývá jen prudit objednávajícího a doufat, že to zaplatí, případně podat trestní oznámení, pokud to neudělá, protože máte jeho objednávku a info z pošty, že si to vyzvedl, ale žádné peníze na účtu a to vše se dá dokázat.
Doplňuji:
Tak byla bych přísahala, že tam bylo slovo je, nikoliv není. Ale v tomto případě, pokud není doručena zásilka, chtějte od prodejce sledovací kód zásilky, jestli ji vůbec poslal a pak na netu sledujte na cpost.cz, kde je její osud. V případě, že ji neposlal, tak tlačte na prodejce. Pokud ji neodešle, opět, jedině trestní oznámení. Řeší i přestupek, nezáleží na ceně výrobku.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nedod%C3%A1n%C­3%AD%20zbo%C5%BE%C3%AD
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=platba%20p%C5%99­edem