fortin

Co dělat, když nástroj

obnovení systému nenašel bod obnovení. Kdo to pořád maže? Vytváří se před instal. aktualizací. Nemůže to někdo ovládat přes torrent? Tento bod obnovení nelze zálohovat?
Doplňuji:
Je zapnut na C:. Ale dnes se ztratil.

Nejlepší odpověď
kenyrts

obnovení systému se vytváří:buď automaticky při každém závažnějším zásahu do systému,tím je i instalace nového software,nebo si bod obnovení vytvoříte sám,že třeba napíšete „systém je O.K“.Pokud tam žádný bod obnovení není,tak je možné,ře na Tento počítač-pravé tlačítko-vlastnosti-záložka obnovení systému (nástroj obnovení je vypnut)

ikona obnovení systému je taky zde:
C:\WINDOWS\sys­tem32\Restore