weronika

Co dělat když na vyjížďce na koni(poníkovy) potkám vypuštěné krávy mimo ohradník?

Můžu v klidu kolem nich popřípadě přes ně jed dál? a co dělat kdyby se splašili?

Nejlepší odpověď
anonym

Krávy jsou stádová zvířata zrovna tak jako koně. Predátor je pro krávy i koně člověk. Stádo krav by neměl být problém, horší by mohlo být kdybys měla s sebou psa. Na koně krávy reagují většinou v poklidu nebo projeví trochu zvědavosti a zájmu. Nejenom krávy- tobě se nikdy nestalo, když jsi jela s koněm sama lesem, že srnčí zvěř neměla obavy a nechala tě dojet úplně k ní?
Doplňuji:
Mimochodem, v několika větách máš hrubek až hrůza! To ti to není trapné?

Další odpovědi
www

Zachovej klid a nech to na poníkovi. Pokud tam nebude chtít, respektuj to.
Doplňuji:
Pokud není poník tvůj, majitel tě poučí předem. Zná totiž koně, okolí i ty krávy. 😉

Conchus

Ty můžeš ignorovat. Horší, když potkáš menší psy. Ti si chtějí hrát