led

Co dělat, když na vás zaútočí agresivní pes?

Pes, nejlepší přítel člověka, věrný a nerozlučný společník, bohužel tomu tak není vždy a může se stát, že na vás zaútočí a ublíží vám. Jak poznat agresivního psa? Co dělat, když zaútočí? Jak se bránit?

Nejlepší odpověď
mojitek

pokud na Vas zautoci velmi agresivni Bichonek nebo Čivava tak staci nakopnout.Ovsem s vetsimi plemeny jako RTW,N.O.. ? Zalezi na situaci a na kazdeho jedince plati neco jineho ,ale obecne kdyz citite hrozbu,tak nedivat se do mu oci a postavit se bokem.To je teorie,ale jak pisu,to zalezi na situaci
Doplňuji:
elk : to jste udelal dobre.V zadnem pripade nekricet nebo neukazovat sve zuby-to by mohl brat jako agresi.

Další odpovědi
anonym

když zaůtočí malý pes tak dobře mířenou ránou ho odstřelit,když velký tak už si jen chránit obličej,proti některým psům jsme bez šance,dobrmani třeba při zkousnutí prý dostanou křeč do čelisti a nemůžou se pustit,navíc když pes váží třeba víc než vy tak si neumím představit jinou sebeobranu než nějakým paralyzerem

aramah

Sednout si na bobek a rukama si krýt hlavu.Tak to učí děti ve školce,no nevím jak by to dopadlo.

Elk

Přesně tohle se mi přihodilo. Vešel jsem do dvora, kde ze začátku pes neby, ale pak vyběhl z domu a hned na mně. Zůstal jsem stát, ruce zkřížený a vlčák, když viděl, že mně má pod kontrolou kroužil kolem a čekal na pána. Když na chvilku poodběhl, volal jsem polohlasem: Haló, je tu někdo? Pak vyšel pán a divil se, že mě nepokousal, prý je hodně ostrý. Tak toť moje zkušenost.

Miroslavst

Začít vrčet, štěkat a kousnout ho první.