tony2412

co dělat když mi pošta nenechá ve schránce upozornění?

příjde mi balíček a pošťák se nedozvoní nebo se nedostane do baráku a nebo se na to úmyslně vykašle,vrátí zásilku na poštu a já nebudu vůbec vědět že na poště něco mám,pošta to vrátí myslím že po 14ti dnech odesílateli a já se nic nedozvím,jetakový scénář možný?

Odpovědi
iceT

Takový scénář možný je,řešením je volat na poštu,pokud balíček nebo dopis očekáváš a ptát se,jestli už není uložený.
V případě balíčku ale pošta informuje mejlem nebo sms zprávou o uložení. Pošta vrací některé balíčky již po deseti dnech.

Drap

V případě že tě pošťák nezastihne, vypíše lístek o uložené zásilce a vloží do schránky.