Co dělat, když mi olej prská na zeď.....jde to nějak odmastit?

Nejlepší odpověď
Mili @

Kup si sítko na pánvičku proti stříkání oleje, a odmastit? Zkus potřít křídou, jinak budeš muset zeď umýt jarem a přemalovat…!

Další odpovědi
hanulka11

Odmastit to nepůjde , chtělo by to kachlíky, nebo na zeď Lacobel . Vypadá to velmi dobře a nebo se inspiruj na této diskuzi

http://www.ro­dina.cz/nazor11913696­.htm

elektrikář

Zeď oškrabat odmastit sodným roztokem, pozor je to žíravé.Pozvat si zedníka a nalepit tam nějaké kachlíčky. Pokud je nechcete dávat na zeď jdou přilepit chemoprenem na dřevotřískovlou desku. Běžně zaspárovat a desku přišroubovat na zeď.

rosa

Už bych nemalovala, ale předcházela bych prskancům. Jednou jsem na návštěvě viděla místo kachliček našroubované čiré sklo a pod tím zbytek potahové látky ze židlí, aby to ladilo s jídelnou. Látka se dá dát jakákoliv, aby to bylo pěkné.