hrozny

Co dělat, když mi někdo ukradl heslo na web?

Co dělat, když mi někdo ukradl heslo na web a já se tam teď nemůžu přihlásit? A na ten web mi napsal sprostý slova. Tu osobu znám z internetu, je mu 9 a udělal to se svým bráchou. Mě je taky 9 a nevím, co mám teď s tím dělat.
Doplňuji:
Tomu breáchovi je asi 12 a určitě to byli oni, protože mi potom do jedné rubriky na tom webu dali video, kde jsou oni a něco tam říkaj jako vzkaz a napsali k tomu, že jsou hackeři a že mi hackli web!
A myslel jsem jako že ten web je můj, ne že tam jsem zaregistrovaný, ale že ten web jsem vytvořil já. Prosím, co mám dělat? Mám mu taky hacknout web? On má totiž web taky.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

U Joviše! Devítiletí počítačoví hekři !
Doplňuji:
Ihned volat Národní kybernetický útvar. A podat na ty malé výtržníky trestní oznámení. Za zločin trest !

Další odpovědi
ivzez

Obrať se na službu, u níž máš web zaregistrován, vysvětli jim,
co se stalo (ale srozumitelně, jinak se s tebou nebudou bavit),
a požádej o zaslání nového přístupového hesla na e-mail,
s nímž se do služby zaregistroval.

V žádném případě se nesnaž někomu „hacknout web“!!

Ivory

A kolik je jeho bratrovi? Pochybuji, že ti ten účet hacknuli. Že ty si jim řekl heslo? Navíc, v takovém věku by sis neměl na internetu vytvářet moc účtů…

anonym

Ad Doplnění: ´Hackni´ si zpět ten svůj, na jeho web (i něho osobně) se vykvajzni.
😉

Quimby

Achjo, aspoň se vyjadřuj nějak smysluplně.
Kde máš web? Je to tvůj hosting nebo je to něco jako XXX.blog.cz
Pokud není tvůj, tak napiš na podporu.
Pokud je tvůj, tak to prostě smaž ne? Musíš mít nějaký přístupový údaje na FTP nebo něco.

Jestli je to ask nebo nějaká jiná taková blbost a jen odhadli tvoje heslo, tak tvůj problém.