FlAsh_7

Co dělat, když mám záchvaty zuřivosti?

Nejlepší odpověď
annas

Vypadá to, že vkládáte otázky pro otázky. Místo toho, abyste se zamyslel na odpověďmi.

Opět se vracím k vašemu dotazu. Napsala jsem vám, abyste si zjistil, které negativní vlastnosti u vás převažují.

Zuřivost je znakem cholerika, který ubližuje víc ostatním než sobě. To „špatné“ dostane ze sebe., ale rozbuší se mu srdce, často stoupne tlak.

Zhluboka dýchejte počítejte do deseti, nebo začněte dělat něco jiného.
Dívejte se na sebe do zrcadla a uvidíte, jak nehezky vypadáte, když zuříte..

Pokud to nedokážete, jděte do jiné místnosti, pusťte si hlasitou hudbu, bouchejte třeba do polštáře. Pokud máte buben, bubnujte. To špatně ze sebe dostanete.

Tím, že zuříte, dávate najevo, že si sebe nevážíte, nerespektujete ostatní, ukazuje svou negativitu.

Je třeba si uvědomit, co vás vyvedlo z míry, co za vaším jednáním je. Nespokojenost se dá vyjádřit jinak, nikoli agresivitou.

Pokud se neumíte ovládat, relaxujte, cvičte, nebo navštivte psychologa.

Další odpovědi
Drap

Zklidnit se! Nic jiného nepomůže.

Bobek 2

Uklidnit se. Nebo se nějak neškodně vybít.

hapiky

Kousnout se do zadku!

Kryšpín

Požádat mistra Vémolu zda je možno si spolu zatrénovat max. po jedné minutě přejde záchvat a nastává hluboké uklidnění příp. i lékařské ošetření.

elkon

Navštívit psychiatra, protože to není normální.

zjentek

Rozvést se.