Charlik

Co dělat, když mám zablokované psaní na nooteboku?

Dobrý den, prosím o radu, kocour se mi usadil na klávesnici nooteboku a od té doby nemůžu psát písmena ani číslice, co s tím?

Nejlepší odpověď
gecco

Usaď kocoura někam jinam a restartuj počítač…
😉

Další odpovědi
Mc Merkurion

tak mu zkus diktovat…

Charlik

už jsem ho vypla a stále nepíši…

gecco

Já psal, že máš počítač restartovat, ne vypnout…
😉
Vypnutej nefunguje…
😉

Charlik

Já tu závadu zjistila včera večer a už jsem neměla sílu to řešit jinak než vypnutím 🙂
Takže chápu to dobře, že jak budu doma, tak mám pc zpustit a pak restartovat – že by potom mohlo být písmo? 🙂
PS: cože, vypnutý nefunguje, nevěřím 🙂

gecco

Až budeš doma, počítač Spusť (Zpustit bych jej nenechal) a uvidíš – pokud bude nějaký problém, ´ozvi se´…

gecco

A ještě dodám – nenechávej doma notes otevřený (a spíš jej schovej do zamykací skříňky – kočky jsou děsně důmyslné), pokud ty jsi pryč a kocour doma, taky by ti mohl klávesnici počůrat…
😉

Charlik

Já dnes píši jak tatar… 🙂, takové hrubice!
Tak o kočičí důmyslnosti bych mohla vydat knihu, nechápu jak se jim vždy s 100% přesností podaří pošlapat tolik „čudlíků“, že pak nic nejede! Již jsem několikrát měnila vel. písmen, vzhled obrazovky, přetočení atd…
Díky moc za radu, doufám, že to bude stačit

gecco

Přeju tomu notesu úspěšný start…
😉
A – jak píšu – kdyžtak dej vědět…
😉

Charlik

Pozor, pozor já píši 🙂 uf......
Ještě jednou velké díky.