co delat když mam strach z…

bouřky :o(
Doplňuji:
JSEM sama doma to je ten problem)))
ale i když hřmi tak to slyšim protože duni i židle((

Nejlepší odpověď
honza19hk

bouřky se bát nemusíš pokud budeš v baráku s hromosvodem.jen se zdržuj dále od vodovodu,tope­ní,kamen a el zásuvek a spotřebičů.A ne­koukej na televizi.

Další odpovědi
Natee

Zkus úplně zatemnit okna, ať k Tobě osvětlení od blesků moc nedopadá, třeba si pusť do sluchátek hudbu, abys neslyšela blesky, nebo buď s rodinou, s mazlíčkem… Tak bych na to nejspíš šla já.

ten který je

Ničeho se neboj.Bouřka je přírodní jev.Zkus raději poznat jak bouřka vzniká a co je její příčinou.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bou­%C5%99ka

venkovan

Nemáš se čeho bát. A nejméně hromu. Věř, že větší šanci máš, že při sportování si odřeš ruku, než, že by ti bouřka ublížila. Židle duní chvěním vzduchu – opět nic co by stálo za obavy.
Naopak – když jsi doma, sedni si kousek od okna a dívej se na bouřku. je to nádherné, ale i trochu divoké divadlo a po bouřce je i svěží vzduch.
Zažil jsem ji mnohokrát přímo v terénu – je to hezký přírodní jev.

meTTax

Jak říkají ostatní, zabednit se doma, sluchátka do uší, pustit pěkné písničky.

To já zase bouřky miluji, buď sedím přímo v okně a kochám se nebo minimálně u okna stojím. :)

demenceee

přesně dej si sluchátka nahlas ať neslyšíš hřmění mě to taky nedělá dobře ale jen když jsem sama doma a mám třeba strach že to do nás střelí nebo něco takového :D ale to je jen planý poplach ničeho se neboj a zkus to přemoct a koukej se z okna na ty blesky :)