kaceeenka

Co dělat, když mám fialový vlasy místo blonďatých?

barvila jsem si vlasy na blondato a po umyti mam nadech na fialovo? co mam delat?

Nejlepší odpověď
Fly

Ak sa za to nejako extra nehanbíte, nechajte si vlasy tak :) A ak vám to nejak extra vadí, môžete si vlasy prefarbiť, ale ja by som to nerobila 🙂

Další odpovědi
led

odfotiť sa, jedinečná príležitosť. Po prebarvení už takú krásnu farbu mať nebudete. Teda ak sa k vám hodí…

elektrikář

Nenedělat si starosti a všude se chlubit jak se vám to povedlo, časem se to stejně smeje.