zjentek

Co dělat, když lékař prokazatelně pochybil a zdravotně tím ujmul?

Doplňuji:
né, ptám se, co má udělat ten chudák, kterej je vinou doktora hendykepovanej!

Nejlepší odpověď
www

Prokazatelnost prokázal kdo ?
Ale možnost je – obrátit se na lékařskou komoru 😉
Doplňuji:
Další a radikální možností je soud. Opět má veledůležitý význam ono slovo ‚prokazatelně‘ !

Další odpovědi
anonym

„Co dělat“? – KDO??
😁

  • lékař, který „pochybil“ – zatloukat
  • pacient – stěžovat si (po všech čertech) a žádat náhradu za újmu (až třeba soudně)

Doplňuji:
Ad Doplnění: …„ten chudák“… – to je ten pacient…

mosoj

Prokazatelné je pouze když mu uříznou levou ruku místo pravé.

Mirdas

Kontaktovat právní kancelář se specializací na odškodnění.
Tam mu zdarma poradí a řeknou zda má šanci spor vyhrát, popřípadě jej budou i zastupovat.
Snaží se vše řešit i mimosoudně, tedy dohodou.
Až následně, zda vše selže, jdou po domluvě s klientem do soudního sporu.

honza7

hezký den, já mám zkušenost z psychiatrií, tam nemáte šanci. Pokud Vás ale zajímá něco kolem toho a něco konstruktivního z tohoto prostředí nabízím eBook zdarma „14 Otázek a 14 Odpovědí, které Vám změní život“ na www.jak-z-krize.cz
zdraví Honza