Avatar uživatele
Deniska69

Poradíte, jak se zbavit závislosti na masoxu?

Jsem už pár měsíců závislá na jezení samotného masoxu.Je mi skoro 13 let a když ho mamka kupuje, potají jí ho beru, ale ona to ví. Říká mi, že bych měla přestat, protože mi to něco může udělat, ale já se s ní o tom nechci bavit. Někdy sním třeba i dva za den ,ale není to denně třeba 2×-3× za týden. Chtěla bych se zeptat, co mi to může udělat? Už jsem zkoušela si od toho odvyknout, ale stále mě to láká .Prosím o nějakou radu :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3197 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jeduiná rozumná rada je : Nejíst MASOX !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Precti si, co je v tom za hnusy a co to zpsobuje a rada prestanes sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Kup si tak čtvrt kila Masoxu a sněz ho na posezení. Až ti to vysuší hubu a převrátí střeva naruby, nemeškej a zopakuj to (dřív, než ti přestane být blbě). Zopakuj to ihned za sebou tolikrát, až se ti vybuduje reflex, že jen uvidíš obal, ucítíš zápach nebo uvidíš kostku a obrátí se ti kufr.

(Na motivy vlastní, ovšem nedobrovolné, zkušenosti s pokrmem zvaným krupičná kaše… ☹)= )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

to nejde ..já tím trpím min. 50let a i když jsem s tím tvrdě bojoval, nikdy se toho nešlo zbavit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Nauč se vařit dobrý vývar – a zjistíš, že Masox je i chuťově pěknej hnus…
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsi normální?
Jen sůl a svinstvo jíš,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

masox obsahuje glutamát sodný a soľ a bielkoviny z mäsa.....všetko dosť návykové látky (nielen z cukru a čokolády je silná závislosť, ale aj z mäsa a syra)

ono ten glutamát, soľ a bielkovina ktovie z akej kravy sú zlé na zuby, žalúdok aj pečeň (áno, aj bez chľastu vám z nezdravého jedla stvrdne pečeň)…zhoršujú alergiu, trápia ľadviny

jete dosť, aspoň trochu zdravo? kedy ho najviac potrebujete jesť: keď sa nudíte, máte strach, hnev, stres?

alebo máte dáke zdravotné problémy? štítna žľaza napríklad, nízky tlak, anémia?

skúste ho vymeniť za sójovú omáčku…tá má menej šmakulád

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pipka

Každá závislost se odbourá pouze tím že danou věc přestaneš používat a jinak to nejde tomu věř.Ještě musíš mít vůli a chtít

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek