LadyG

Co dělat, když jsem ve vztazích velmi vybíravá, jak na vzhledu tak charisma?

Doplňuji:
Bez toho se neumím zamilovat a nemůžu být taky s někým jenom proto, že je hodný.. Taky už mám celkem na čase někoho si najít, a nevím co s tím…

Nejlepší odpověď
eLx

Jestli máš co nabídnout – jak ve vzhledu, tak v charisma – tak se toho drž. Jestli ne, umřeš sama. Každej chce to nejlepší, ale né každej na to má – to je prostě realita.

Další odpovědi
hanulka11

na vzhled moc nedej/ten je pomíjivý/- důležitější je co z člověka vyzařuje a to poznáš ......

Doplňuji:
nic neuspěcháš , potkáš někoho aniž bys ho hledala…někdo dřív a někdo později

www

Smířit se s tím, nebo změnit svoje kritéria 🙂.

Deli

Popřemýšlej někdy taky o tom, co by se stalo, kdybys vybírala tak dlouho, až přebereš…
Ono je to všechno úplně jinde, než si myslíš, když Ti je náct.

terry

Nemyslím, že to musíš být nutně vybíravá.
Vím, že jednoduše třeba máš potřebu si někoho pro něco vážit atd.
Jednou jsem slyšela v rádiu nejmenovanou paní, která říkala, že by ráda (ve vztahu) k někomu vzhlížela, ale že tě těžko vzhlíží směrem dolů. S tím já naprostio souhlasím.
A až ti někdo bude natolik sympatický a přeskočí ta jiskra, už si nebudeš myslet, že jsi vybíravá nebo náročná.
Buď si tam ty sympatie jsou nebo ne.