Avatar uživatele
FlAsh_7

Co dělat, když jsem „mimo“? (viz popisek)

Občas jsem takovej trošku „mimo“, že občas do něčeho narazím apod. Co s tím mám dělat?

Nikoliv viz., ale viz bez tečky.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1572 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jen občas? Domníval jsem se podle celé řady tvých otázek, že takový stav je u tebe normou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Neuvedl jste, kdy a v kterou dobu jste „mimo“. Nejde jen o naražení, to se u mě stává často, ale nepovažuji to za uvedený „jev“, ale přičítám to s vé uspěchanosti. a zautomatizováním své opakující se činnosti

Nesleduji, že je třeba židle posunutá, že není přesně na místě, takže se narazím.

Občas r rozbiji při mytí nádobí hrnek, talíř atd,, vypadnou mně z ruky. . Mám „gramlavé ruce!“, musím být pozornější.

Z některých vašich otázek vyplývá, že řešíte trému, špatné postupy při učení, projevu, fotografie atd.

Tudíž si myslím, že tento váš stav souvisí zřejmě s nespokojeností s tím, co se vám nedaří, např. příílilš často řešíte na netu, co považujete za důležité, i když tomu ta často. není.

Nevím,. zda nemáte třeba zdravotní probémy, které vám ubírají energii.

Měl byste omezit působení na netu a hledat si některé odpovědi na své otázky sám, abyste si mohl vybrat to, co vám vyhovuje a sám bez cizí pomoci pochopil. Určitě bude mít větší radost. Vždy se nebude moct spoléhat na druhé. .

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Otázka je jestli narážíš do překážek protože jsi nepozorný z nějakého důvodu? Třeba koukáš moc do mobilu? Zatočí se ti hlava a potom narazíš nebo narazíš a potom se ti zatočí hlava?

Dobrý je více si uvědomovat sám sebe v prostoru a kde přesně v prostoru mám své končetiny a jestli není něco v mé dráze. Možná jde o nějaký vrozený neduh, který ti brání v koordinovaném pohybu.

Každopádně bez více informací z tvé strany budou odpovědi jen teoretické.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To, že jsme mimo, si uvědomíme, jak píšeš, když do něčeho narazíme. A nemusí to být fyzické, že si neuvědomíme překážku, ale obecné, že třeba si nedokážeme vzpomenout, že bychom nejraději utekli a neřešili problém. Já jsem třeba „mimo“, když se nevyspím, pak musím brzo vstávat, pak mi každá činnost vadí. Ale po velké potřebě a nějakém zaplnění žaludku, případě když slyším nějaký vtip nebo se zasměji, tak je to lepší. Ale každý je jiný a taky ta příčina může být jiná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A hulíš? Teoreticky ve stavu bez travky by se ti stav „trošku mimo“ dít neměl! Můj bratránek kdysi rozbil, na co sáhnul, ale taky hulil jak sádrový ježek!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Protože sedíš jen za kompem a piješ energiťáky, pak se nediv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nechlastat a nehulit … a jestli to nejni tím, tak by to chtělo zkontrolovat tlak (krve) …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek