FlAsh_7

Co dělat, když jsem „mimo“? (viz popisek)

Občas jsem takovej trošku „mimo“, že občas do něčeho narazím apod. Co s tím mám dělat?

Nikoliv viz., ale viz bez tečky.

Nejlepší odpověď
Drap

Jen občas? Domníval jsem se podle celé řady tvých otázek, že takový stav je u tebe normou.

Další odpovědi
annas

Neuvedl jste, kdy a v kterou dobu jste „mimo“. Nejde jen o naražení, to se u mě stává často, ale nepovažuji to za uvedený „jev“, ale přičítám to s vé uspěchanosti. a zautomatizováním své opakující se činnosti

Nesleduji, že je třeba židle posunutá, že není přesně na místě, takže se narazím.

Občas r rozbiji při mytí nádobí hrnek, talíř atd,, vypadnou mně z ruky. . Mám „gramlavé ruce!“, musím být pozornější.

Z některých vašich otázek vyplývá, že řešíte trému, špatné postupy při učení, projevu, fotografie atd.

Tudíž si myslím, že tento váš stav souvisí zřejmě s nespokojeností s tím, co se vám nedaří, např. příílilš často řešíte na netu, co považujete za důležité, i když tomu ta často. není.

Nevím,. zda nemáte třeba zdravotní probémy, které vám ubírají energii.

Měl byste omezit působení na netu a hledat si některé odpovědi na své otázky sám, abyste si mohl vybrat to, co vám vyhovuje a sám bez cizí pomoci pochopil. Určitě bude mít větší radost. Vždy se nebude moct spoléhat na druhé. .

Reezo

Otázka je jestli narážíš do překážek protože jsi nepozorný z nějakého důvodu? Třeba koukáš moc do mobilu? Zatočí se ti hlava a potom narazíš nebo narazíš a potom se ti zatočí hlava?

Dobrý je více si uvědomovat sám sebe v prostoru a kde přesně v prostoru mám své končetiny a jestli není něco v mé dráze. Možná jde o nějaký vrozený neduh, který ti brání v koordinovaném pohybu.

Každopádně bez více informací z tvé strany budou odpovědi jen teoretické.

Kelt

To, že jsme mimo, si uvědomíme, jak píšeš, když do něčeho narazíme. A nemusí to být fyzické, že si neuvědomíme překážku, ale obecné, že třeba si nedokážeme vzpomenout, že bychom nejraději utekli a neřešili problém. Já jsem třeba „mimo“, když se nevyspím, pak musím brzo vstávat, pak mi každá činnost vadí. Ale po velké potřebě a nějakém zaplnění žaludku, případě když slyším nějaký vtip nebo se zasměji, tak je to lepší. Ale každý je jiný a taky ta příčina může být jiná.

zjentek

A hulíš? Teoreticky ve stavu bez travky by se ti stav „trošku mimo“ dít neměl! Můj bratránek kdysi rozbil, na co sáhnul, ale taky hulil jak sádrový ježek!

Tw!st

Protože sedíš jen za kompem a piješ energiťáky, pak se nediv.

Mc Merkurion

… nechlastat a nehulit … a jestli to nejni tím, tak by to chtělo zkontrolovat tlak (krve) …