Co dělat, když je mi nevolno až na zvracení?

Nejlepší odpověď
kropitko

Vyhledejte lékaře??!

ten který je, rada dobrá, ale co když je to muž? 😁

Další odpovědi
ten který je

Zajděte si ke svému gynekologovi.
Doplňuji:
Pokud jste muž,dejte si jednoho vyproštováka.:-)

flodur

Tady je jedno z možných řešení:

Zdroj: http://www.bo­lehlav.cz/vobraz­ky/245.jpg

led

strč prst skrz krk

jedno z riešení, ale pomáha

anonym

Dejte si jednoho vyproštováka??!

Rada dobrá, ale co když je to dítě? 😁

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delat-kdyz-je-mi-nevolno-az-na-zvraceni?acti­on=zajimava&qu­estion=40442&chec­k=4451b79b69a787ed802d91­2488b23200&hash=ccFXXgxf­W%2FgKv9f3toj­jqtvhJCfiv35%2Bne­WUIjrlccLfwI8%2F­jj5gwXtXzaDFXoq137zfTKC­nwMSaP62rDPkb3Jcsguv­PqoQDOuYllOpGGUR­Hgk5FhnQO60Y6m3os­kjbo

hanny 2

Po lžičkách nebo pomalu popíjet chlazenou coca nebo pepsicolu,zklidní žaludek.Doporučují lékaři i dětem,mám to vyzkoušeno a zaručeně funguje.Dospělým by měl ulevit i panák ferneta.

Terryle

Podle okolností asi. Jak dlouho to trvá, přestane to po vyzvracení, bolí vás k tomu břicho, snědl/a jste něco pofidérního, nebo se předtím dokonce chlastalo… :)
Pokud to není moc, tak colu po lžičkách nebo malý doušky studenýho mléka. Pokud je nucení silný, tak to zkusit vyhodit, třeba se uleví a bude klid. Ale pokud to trvá dýl a nevíte proč, asi bych si zašla k doktorovi.

MacaM

Tento stav může být též z hladu, takže třeba si dát dobrou slepičí polévku 🙂

AnnieCuoco

Dát si tak půlku suchého rohlíku, ten v žaludku nasaje trochu tekutiny a mělo by se vám ulevit.