iceT

Co dělat,když dojdou vajíčka

a potřebujete jím potřít listové těsto připravené jako štrudel?
Použila jsem rozpuštěné máslo,ale ještě nevím,co to uděláZatím to báječně voní.
Co byste použili vy místo vejce?Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

taky ho někdy potřu jen máslem a
nebo ničím jen ho propíchám ,aby nepraskl a peču a když je hotov dám do hrnečku mléko,a trochu rumu a hotové potřu

Další odpovědi
hanny 2

Používám taky rozpuštěné máslo,ale dalo by se potřít smetanou nebo třeba rumem /i namíchat/.Taky jsem to někdy nepotřela ničím.I tak se to upeče!

alexandra

To vajíčko je úplně zbytečné,podle mě se tam dává jenom proto, aby to mělo lepší barvu.Takže bych to taky pomazala máslem.

kikinka2210

buď jít do krámu, nebo tím máslíčkem také to děláme máslíčkem ;)