BELA81

Co dělat, zdědí-li člověk garáž s autem a zjistí, že se klíče ke garáži nehodí, a dozví se, že je v garáži cizí auto?

Co dělat když člověk zdědí garáž s autem a po zjištění klíče od garáže nepasujou a dědic se dozví že je tam cizí auto.

Odpovědi
Dochy

Tady by možná stálo za to kontaktovat policii… Možná by v tomto případě byli ochotni zjistit majitele dle registrů a nuď jej kontaktovali sami nebo předali kontakt. Pokud by to nefungovalo, tak mně napadlo další řešení, kde by asi policie reagovat měla: Trestní oznámení na neznámého pachatele (uživatele vozu) pro neoprávněné užívání cizí věci (garáže) 😉

cukrar

Najít tu správnou garáž.

Kryšpín

Pokud si dá člobrda čouda, nebo něco ostřejšího zkusit to druhý den