veverka001

Co dělat,když člověk bydlí v rodinném domě, má domácího psa a chce si koupit kočičku?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Co dělat? Tu kočičku si pořídit a pomalu je na sebe zvykat , někdy je soužití opravdu krásné a ti dva se milují , někdy se to nepovede …je pravda, že pejsek ji bude považovat zpočátku jako vetřelce, protože on tam byl první …ale časem se snad skamarádí

Další odpovědi
Mapel

Jít si kočičku koupit. A pak hodně trpělivosti s kočičkou i pejskem. Záleží na tom co je to za psa. Bojové plemeno si na kočku těžko zvyká. Také záleží na věku. Ideální je kotě a štěně. Čím jsou zvířata starší, tím je to horší. Naše kočka psa odmítla (12 let) a nebyla šance je skamarádit. Takováto starší dáma už k sobě nikoho nepustí a nenechá si narušovat svůj klid i když šlo o štěně. Prostě ho nebere a to nikdo nepředělá.

samicek333

Nic. Kočku bych koupila – ale jako kotě – a seznámila bych je. Nic jiného v tom není.