jobka10

Co dělat, kdyby pes jako čivava snědl kousek plastového obalu?

Ptám se proto, že mám pocit, že můj pes něco snědl na zemi a nemyslím si, že to bude nějakej drobek.

Nejlepší odpověď
jáára

Počkat, hlídat a kontrolovat. Nemá cenu hned běžet na vet.

Další odpovědi
paul1

Naše fenka je tak pažravá, že pojedla kde co. Plastový obal by měl vyjít ven bez problémů. Aspoň u naší fenky to tak stále bylo.

Prostě já...

Počkej co se bude dít

nyjono

Určitě hlídej.
Nepíšeš, jestli byl plast měkký nebo tvrdý. Jde o to, jak hodně šel rozkousat.

Christian^^

Takže když můj pes (Australský ovčák) sežral párek i s obalem tak se nemám nějak děsit a jen počkat až to vyjde?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.