Avatar uživatele
Pokročilý

Co dělat, když během mytí se dostane trochu šamponu do úst? Stává se vám to?

Je to problém? Jak to řešíte, abyste tomu zamezili?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nestává se mi to, protože během mytí, sprchování apod. si nezpívám. Když tak jenom "mmm mmmmm, mm" . Problém to není, protože detergenty nejsou vysloveně toxické. V množství větším než obvyklém mohou maximálně urychlit vyprazdňování dolního traktu trávícího a vytvářet bublinky u každého prdu.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Mno, mám VELICE MLHAVÉ vzpomínky na dobu, kdy se mi "to stávalo", to bylo ještě v dobách, kdy mě mutti koupala a žínkou drhla tlamu. Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem prskal, plival a vřískal. Myslím. Obecně už spoustu věcí zapomínám a obzvláště na věci "než jsem začal chodit do školky" si moc nepamatuji.

Od té doby jsem ovšem pochytil pár "grifů", tudíž i když si na rozdíl od Keplera v koupelně občas zpívám (zpívám si RÁD, ale je těžké to zamaskovat [např. hlukem vody] tak, aby lidé při náhodném zaslechnutí mého zpěvu neumírali či se jim neděly jiné závažné újmy) a PŘESTO pokud jsem si vědom se mi do tlamy žádný šampón nedostane. NJN, holt kdo umí, ten UMÍ, no! ;) :)

V tvém případě doporučuji procvičit hmatovou percepci, abys dokázal při chlastání ve sprše/vaně naslepo (pouhým hmatem) rozpoznat láhev šamponu od té vinné, pivní atd., určitě se to DÁ zmáknout, neboj nic! ;) :)

Jinak souhlasím s Keplerem, pokud nevyžahneš na ex celou láhev (či více), tak se maximálně dostane na pořed dne "řídký případ s hustým běháním". Nic moc, ale přežít se to dá. Každopádně pokud se ti to navzdory snaze přeci jen stane, doporučuji použít můj výše zmíněný postup, spojený s důkladným výplachem tlamky čistou vodou a V ŽÁDNÉM případě NEPOLYKAT!

(V tomto posledním bodě se názorově dozajista rozcházím s Keplerem, páč on polykání... eh, to je na DLOHOU a především JINOU diskuzi! ;) :D :D)


Avatar uživatele
Zlatý

Já bych šel k lékaři. Neschopnost udržet zavřenou hubu svědčí o disfunkci nějakého nervyu nebo svalu. Naštěstí zatím se mi to neděje.


Avatar uživatele
Zlatý

Nestává se mě to. A kdyby přece, tak to budu řešit vyplivnutím.


Avatar uživatele
Bronzový

Ne, obličej si šampónem neumývám, resp. držím ústa navřená. Jo, do očí, to je jiná, to se stává a je zapotřebí je potom vypláchnout.


Avatar uživatele
Registrovaný

Ano
Já tomu nijak nezabraňuji jen si po sprchování (nebo při sprchování) vypláchnu ústa.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 599
Zlatý marci1 428
Zlatý iceT 378
Zlatý hanulka11 321
Zlatý annas 291
Zlatý briketka10 272
Zlatý ReHu 231
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 211
Zlatý mosoj 203

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.