Klarisa

Co dělat když

vám nějaká aukce neposílá výhru a vy stále čekáte a nic?Kde mám podat žalobu?Je tu někdo kdo se s tímto už setkal?Přihazoval na aukci a vyhrál a nic nedostal?
Doplňuji:
Přemýšlím,že podám žalobu.Počkám týden,pokud neodpoví nebo nepošlou výhry.

Nejlepší odpověď
Mapel

Na vše se vztahuje rozhodnutí soudu. Takže na aukční síň podat žalobu. Zda existuje jiná cesta nevím.

Další odpovědi
bombastic.1

Musíte se podívat na soutěžní podmínky,většinou věcná výhra není soudně vymahatelná.