huxa

Co dělat, jestliže se do nás stále učitel naváží?

většinou je zábava, jednou říkal, že spolužákův ideální večer je zapálený krb, 30letá whiskey a 13letá sousedka. Nicméně, když řekl na spolužačku, že ji její matka „spíchla“ s cigánem, už to bylo trošku moc… a přitom ani já si nejsem jistý, zda-li je cigánka či jen hodně opálená

Nejlepší odpověď
odpomass

Tohle by si učitel rozhodně dovolit neměl. Sranda někde začíná a někde končí. A v tomto případě je to velmi nevhodná urážka. Být spolužačkou, nebo někým ze třídy, šel bych to oznámit řiditelovi školy (zástupci), s tím, že se chci poradit, zda je to vhodné, aby to onen učitel říkal.

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že si trochu vymýšlíš a chceš být zajímavej ......

Bedy

Jestli je to pravda, tak si stěžovat u ředitele. Klidně tam jdi s nějakou nahrávkou.
Pokud si z nás děláš srandu a chceš bejt zajímavej, tak nic moc…zamysli se nad sebou

huxa

hanulka11-vymýšlet si rozhodně nemám zapotřebí a kdybych chtěl být zajímavý, zkusím bolakove fígle :->