daniela100

Co dělat, když se mi zničila nabíječka?

vím, logicky si koupím novou, ale v tenhle čas těžko.....
ale nevíte, co s ní aspoň zkusit udělat, aby zafungovala? Jestli je ještě něco možné opravit?
ráno ještě nabíjela, ale ted´ ne
a ano je to od applu… nejblbější nabíječky

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně ji můžeš nahradit USB kabelem s patřičným konektorem (na druhé straně) a telefon (nebo co to máš) nabíjet z USB počítače…
___
Ale možná by nebylo marné zmínit, co vlastně chceš nabíjet…!
___
Každopádně se ji ale nepokoušej opravit sama!

Další odpovědi
Klaproth

Víš jistě, že je „rozbitá“ nabíječka? Měřila jsi jí? Klidně může být „rozbitý“ i nabíjený přístroj. Hlavně nic nerozebírej, dnes jsou obchody už normálně otevřené, kup si novou.

lexx

a jak to víš ? měřilas napětí na výstupu ? kolik ?