Avatar uživatele
FlAsh_7

Co dělát bez WIfi během dlouhé cesty?

Co dělat/nad čím přemýšlet během cesty v autobuse bez Wifi? Nejsem závislej aj., jen zítra absolvuji dlouhou cestu a chci ji strávit nějak produktivně a daný čas využít na max.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 1531 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Několikrát do roka jezdím vlakem do zahraničí a k Internetu se připojuju jen velmi zřídka (a když ano, tak jen krátce, abych např. zkontroloval příchozí poštu). Většinu času si čtu, poslouchám muziku nebo hraju cestovní scrabble (cestovních vezí stolních her je víc, namátkou jsou k dostání např. magnetické šachy či vrhcáby). Pokud nás jede víc, konverzuju se spolucestujícími. Dobré je uvedené činnosti střídat – jakákoli činnost prováděná soustavně po dlouhou dobu unaví (proto chodíme unaveni z práce nebo ze závodů či turnajů, a to i tehdy, pokud nás daná práce či sport baví).

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

serfovat na datech? 🙂 … ne, ne, číst knížku bys měl, to je vznešené a budeš vypadat jako intelektuál. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… když jsem kdysi cestoval, tak jsem buď spal, nebo si četl, nebo jsme hrávali karty vzadu na čtyřce (ale to už asi v novejch busech nejni, nevím, od vojny jsem nejel vlakem ani busem) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Otázku jsi položil ve špatné kategorii. Správně tam měla být kategorie „zábava“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Buď si zapni data, nebo dělej to, co se běžně dělalo když nebyl i lidi imrvere online.

S produktivním využitím času je to ale spíš o té konektivitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Číst si papírovou knížku, učit se slovíčka, příp. psát si slovíčka a vyrábět si kapesní slovník, luštit sudoku nebo kvízy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Pokud se Ti v autobuse při čtení nedělá „blbě“ (jako mě) , pak si stáhni do mobilu nějaké zajímavé e-knížky, třeba v e-pub a čtečku (doporučuji ReadEra z Googl playe) a čti si. Nejlepší je to s mobilem „naležato“. Já si toto mohu dovolit a provádím to pouze ve vlaku ( kde mi „blbě“ není) a při čtení mi cesta utíká docela rychle.

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Stáhni si filmy do mobilu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek