Boy 13

Co dělat, aby krev dobře proudila v žilách?

Nejlepší odpověď
mosoj

V žilách nebo tepnách. On je v tom rozdíl. Ateroskleróza je jenom v tepnách.

Doplňuji:
Jediné co je v tvých silách je péče o nohy, včetně vhodných bot a cvičení. Nedopustit nadváhu a nohy nepřirozeně nenamáhat ( vznik křečových žil).
Samozřejmě tu životosprávu také, ta se potom postará i o ty tepny.
Jó to se to kecá !

Další odpovědi
Drap

Nekouřit ,nepít, jíst zdravě a cvičit, nebo se alespoň dostatečně hýbat.

quentos

Drap: v jednom bych nesouhlasil, alkohol s mírou právě naopak krev dobře rozproudí

Kelt

Krev proudí v celém oběhovém systému, v tepnách, žilách i vlásečnicích. Dobrá strava, dostatek pohybu, dobrá nálada a správné hluboké dýchání. Občas udělat nějaký pohyb v aerobní oblasti – , správný odpočinek, dostatek spánku.