Sára8

Co dělat?

co dělat proti oteklým nohám?

Odpovědi
panenka

jedná se o poměrně běžnou civilizační chorobu,při které žíly dolních končetin nedokážou dostatečně rychle odvádět krev z nohou zpět k srdci.část krve se proto hromadí v končetinách kde způsobuje otoky bolest .zde v odkaze vám posílám co dělat proti oteklým nohám

Zdroj: http://www.zil­niporadna.cz/o­toky/co-zpusobuje-otoky-nohou.htm

vecernice

Příčin může být více,například špatná funkce ledvin,nebo jater.A taky rodinné dospozice,které jen podpoříme,třeba dlouhým stáním apod.Špatné žíly,nebo cévy.

mojitek

V kazdem pripade nejdrive bezte za MUDr.,tech pricin muze byt vazne vic a nelze radit,pokud jeste nevite proc je mate otekle.