iceT

Co dělám špatně?

Chci poslat zprávu privátnímu profilu,žádost o kontaktování je potvrzena,ale zprávu ne a ne odeslat,prý to není možné.Kde je chybička?
Doplňuji:
Takže když privátní uživatel schválil žádost o přidání,tak by to mělo fachčit,říkám to dobře?

Nejlepší odpověď
bolak

Musí si tě přidat i on, jinak se nedovoláš.
Doplňuji:
Ano – mělo, ano – říkáš to dobře… ale takhle to právě nefunguje :) Je to totiž přesně obráceně (nesmyslně), když ty chceš někomu poslat zprávu, někomu s privátním profilem, tak aby to šlo, on si tě musí přidat mezi své následovníky.

A někdy to i přesto nefunguje a je potřeba abyste byli propojený vzájemně – oba dva musíte být následovníkem toho druhýho.

A pak je tam ještě jedna věc, že musí bejt v profilu zaškrtlý políčko „zasílat interní zprávy“.

Je toho prostě hodně, hlava mi to nebere..

Další odpovědi
anonym

já to měl bloklý, sorry :))

briketka10

jo to sou ty problémy taky mi to kebule nebere a nápověda nenapoví :(
já schválím jako privátní a stejně to nefachčí a zpráva nejde poslat
musí se odebrat a pak asi znova přidat kontakt, ale nemáš ho v následovnících..
nemůžu se furt kontaktovat s Aramah !!

bolak

briketka10: pokud jde o aramah, tak to je jiná, ta je totiž prokletá…

briketka10

ale je divný, že s bolakem si píšu a nemám ho v následovnících
takže ta pravidla sou fakt podezřelý !!

iceT

bolák právě nemá privátní profil,ani asi nikdy neměl.

bolak

breberka10: nodyť to povidám :) ty si se mnou píšeš protože já sem veřejnej (záchodek), ale já bych si s tebou normálně psát nemoch, ale protože ty sis mě přidala ve všech svých patnácti podvodných profilech do kontaktů (?následovníků?), tak to funguje, a proto já ti můžu normálně psát, jinak by mi to hodilo u každý zprávy chybu: „zprávu nelze odeslat“

frštesdu?

briketka10

kydečky mám jen jeden profil!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bolak

jóo, dyť my ti věříme :)

(kecá)

briketka10

Já si za tím stojím, že mám je ten jeden :)
hahaha kam na ty fóry chodíš hele nedělej mi to,
bolí mě břicho ze smíchu a budím spícího kocourka :D

bolak

prosimvááás, nevěřte jí ani slovo!! dyť sou na to důkazy..

http://img.pic­tureup.cz/01102012­/827dcbe9621c46e9442101b­8ce97c8b66d385b62­.png

manon

falzifikátore :) Já ji věřím :)

briketka10

jak píše iceT málo důkazů a moc čísel já nejsem barnajka ani david22

iceT

málo důkazů.....:-)

iceT

dyť my víme…:-)

iceT

dotyčný odblokoval,funguje to a mezi náslovníky se mi nepřidal,nevím jak je to na druhé straně,díky…