Avatar uživatele
mosoj

Co dělám špatně ?

V PC se mi otevírá stále částečně zmenšené okno.
Pokud ho zvětším na celou obrazovku a zavřu program, po dalším otevření je zase zmenšené. Co dělám špatně ?
Doplňuji:
Tak upřesňuji : Momentálně je to prohlížeč IE 8 . Spouštím jak z hlavního panelu tak z plochy – je to jedno.
Okno jsem před tím zmenšil a zavřel.
Zůstalo to tak. Podle mých znalostí by to mělo fungovat i obráceně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, emba5 před 4520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

U tohoto problému někdy pomáhá, když okno zvětšíš manuálním roztažením stran, ne kliknutím vpravo nahoře.
Vyzkoušej )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Na ikone programu (odkaze) si kliknite pravým tlačítkom a otvorte vlastnosti. Na záložke odkaz si v riadku: Spustiť, zapnite „maximalizované okno“. Potvrďte „OK“. Hotovo. Už sa vždy budete otvárať ako plné okno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Toto je specialita IE. Obvyklé způsoby nefungují.
Postup:
< V Hlavním panelu zvolit Okna na sebe.
< Otevřít IE a pomocí myši ho roztáhnout na celou obrazovku. Nikoli tlačítkem maximalizovat!
< V hlavním menu zobrazit řádek nabídek. Podržet Ctrl a IE zavřít pomocí Soubor > Zavřít.

Pak se budou všechny odkazy otevírat v maximalizova­ném okně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Okno čeho? Všeho nebo jen prohlížeče? Pokud jen prohlížeče, pak jakého? Spouštíš to jak? Přes zástupce z plochy?

Mě to jde „obousměrně“. Zkus, toto: pravý na zástupci → Vlastnosti → Zástupce → Spustit: V maximalizovaném okně … mohlo by to pomoct.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

U některých programů jsou okna již stabilně nastavená(veli­kost),ale u prohlížečů jsem to řešil také tak,že jsem okno roztáhl pomocí šipek až k okraji monitoru a ve zbylém kousku plochy jsem dal aktualizovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Mě se to tak děje s Mozillou Firefox, taky nevím, co dělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Tak bohužel. Okno se otevírá stále částečně zmenšené.
Již jsem tento problém jednou měl s excelem
a než jsem se odhodlal tomu přijít na kloub tak se to nějak srovnalo samo ( spíš jsem to nevědomky srovnal já).

před 4520 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Všem děkuji za snahu.

před 4520 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek