mosoj

Co dělal špatně náš president?

President USA se svým doprovodem uzavřel s Čínou obchody za biliony dolarů. Co dělal špatně náš president, když mu je chtěl vyfouknout?

Nejlepší odpověď
Drap

To je zřejmé. USA může vše co si zamane a je to v pořádku. Ostatní, ekonomičtí a vojenští vazalové mohou jen to, co přisluhovači USA povolí. Jinak je vše špatně.

Další odpovědi
ivzez

Samozřejmě, že nikdo rozumný nebude Čínu jako obchodního partnera přehlížet.
(Obdobně pro vztahy s Ruskem.)

Tady se dodnes spousta lidí nepřenesla přes to, že Zeman vyhrál nad Schwarzenbergerem. Tvrdí sice, že volbu většiny respektují, ale jejich
jednání ani vystupování tomu neodpovídá.

Ke každému lze mít výhrady → i k prezidentovi. Ale ty výhrady by
měly mít rozumný podklad, což mi u některých „křiklounů“ chybí.

Také bych radši viděla, aby náš prezident mluvil slušně apod. Ale kvůli
tomu, že nevystupuje podle mých představ či přání, přece nebudu přehlížet
nebo shazovat, co udělal dobrého.

Emefej

Náš prezident chtěl obchody s Čínou za biliony dolarů???

xxx3

Tak zrovna Trump podle mě není žádným etalonem, jak by se měl jakýkoli prezident chovat. Nicméně stran Zemana mi vadí, že ve vztahu k Číně vystupoval jako nějaký vazal, nicméně to nebylo jen jeho problém (viz ty ponížené dopisy kvůli Dalajlámovi). Třeba jednání pražšké policie vůči demonstrantům v průběhu návštěvy čínského prezidenta bylo také takové nějaké …čínské…

Mc Merkurion

… proč chodíš tak daleko? když jel do Číny Zeman, byl to komunista, a když tam jel Sobotka, byl to geroj >>> to víš, jak se to komu hodí do krámu …

mosoj

Emefej trapné. Neobracej kontext.