dust8

Co dělal na vojně někdo, kdo měl během ní sádru?

Odpovědi
Edison

To nevím. Ale se zlomenou končetinou, nebo jinou podobnou nehodu, tak měl veget… Sádra vůbec nehrára roli a jen tak si něco zasádrovat by vedlo k ještě větší pakárně.

Drap

Čekal až mu sádru opět oddělají. Pokud byl nemocný, tak jako každý jiný nemocný i bez sádry.

Klaproth

Za mé vojny se ze zlomenou rukou obden chodilo do služby jako pomocník dozorčího roty.