luky.1986

Co delaji vyuceni cisnici, servirky kteri se nevenuji svemu puvodnimu povolani?

Ahoj. Jsem vyuceny kuchar-cisnik, pracuji jako cisnik, ale prace cisnika me uz ubiji. Chci uplne zmenit praci a delat neco jineho. Bohuzel pouze s vyucnim listem me napada akorat ridic nebo si otevrit svuj bar:-) Tak se ptam co delaji cisnici, kteri se nevenuji puvodni profesi a nepodnikaji. Diky.

Nejlepší odpověď
Banán88

Luky to ti reknu naprosto presne :D kdyz jsem odesel z gastronomie jako kuchar cisnik tak me cekala fabrika, u pasu, pak expedice a sklad, pak obchodni cinnost a dnes jsem v UK a delam co me opravdu bavi.. neni zadna tabulka na to, co bys mel delat, jestli te neco bavi, tak to proste zacni delat, bud ti to vynese nebo ne, ale zkouset muzes cokoliv.. ;)

Další odpovědi
Děda Louda

Cokoli jiného.

houbín

Napadá mě mapříklad zahradník. Dnes je bohužel maturita samozřejmostí, takže máš značně omezené možnosti.

Conchus

volačo, ale musíš se snažit.

luky.1986

Taky me napada, ze zdrhnu do anglie nebo na farmu do Norska. Jak psal houbin, cokoliv jineho to Dedo Loudo nebude:-)