Elk

Co dělají teď dětské herecké hvězdy? Žaneta Fuchsová a pod.

Nejlepší odpověď
annas

1. Žaneta Fuchsová-v současné době pracuje jako asistentka režie a pomocná režisérka a herectví se momentálně systematicky nijak nevěnuje.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%BDa­neta_Fuchsov%C­3%A1

2. Vladimír Bejval – -důchod – příští rok mu bude 70 let http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vla­dim%C3%ADr_Bej­val

3. Michael Dymek – členem souboru Bufo jako tanečník.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Micha­el_Dymek

4. Michael Koblic – zubní lékař
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Micha­el_Koblic

Víc jsem si nevzpooněla.

Další odpovědi
hanulka11

Žaneta Fuchsová
Bývalá dětská hvězda se narodila 31.3.1972 v Praze. Byla velmi živé až hyperaktivní dítě. Tak ji jednou otec přihlásil na konkurz do dětského filmu KOČIČÍ PRINC. Žanetě bylo pět let. Porotu okouzlila svou milou drzostí. V Konkurzu uspěla a získala hlavní roli. Role v tomto filmu nastartovala její deset let trvající hereckou kariéru.

Původně chtěla jít na zdravotní školu, vše si rozmyslela a přihlásila na Státní konzervatoř. Sem ji navzali pro nedostatek talentu. Žanetě se tak zhroutil svět, nevěděla, co bude dělat dál. Šla studovat střední ekonomickou školu. Během studií dostávala nabídky od režisérů, ale natáčení měla zakázané. Po ukončení studia nastoupila jako sekretářka ve Zmožkově hudebním nakladatelství Carmen. Pracovala na různých účetních pozicích. Vyzkoušela si práci v castingové agentuře. Pak se stala asistentkou režie a pomocnou režisérkou v různých TV produkcích – francouzský cyklus o komisaři Maigretovi a seriál Rodinná pouta. V RP měla roli sekretářky ve firmě rodiny Rubešových.

Do podvědomí diváků se však zapsala jako nezapomenutelná pihovatá, fantazií překypující, bezelstná a roztomile rošťácká dívenka v pohádkových komediích, ve kterých prožívala různá dobrodružství s kouzelnými plastelínovými postavičkami (LUCIE, POSTRACH ULICE, … A ZASE TA LUCIE, CHOBOTNICE Z II. PATRA, VESELÉ VÁNOCE PŘEJÍ CHOBOTNICE.

Je rozvedená. Má dvě děti, dceru Michaelu a syna Radka.

zde jsou další

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/1901­31-kam-zmizely-detske-herecke-hvezdy.html

Zdroj: http://www.csfd­.cz/tvurce/1157-zaneta-fuchsova/

suaeda

Doplním další drobnou vzpomínku na film „Ať žijí duchové“ Kde vedle p. Sováka zazářila tehdy nadějná dětská hvězda Dana Vávrová. Bohužel nadějnou hereckou kariéru přerušila zrádná nemoc. Více na
http://www.csfd­.cz/tvurce/1077-dana-vavrova/
http://www.fdb­.cz/lidi/22388-dana-vavrova.html

SajmonModer

Macaulay Culkin

Když Culkin byl starý patnáct let, jeho rodiči dohadovalo se opatrování. Následně, Culkin byl legálně emancipovaný od nich. Jeho otec také byl jeho manažer.

On byl oddaný s Rachel Minerovou od 1998–2000.

Ačkoli zvednutý na nějaký čas v Římský katolík víra, jeho výstroj otce později stáhla jeho děti z kostela a Macaulay nyní vysvětlí sebe jako více duchovního než něco jiného. 2004 filmu Ukládal!, ve kterém Culkin hrál, ukázal se sporný mezi mnoho v Americe Křesťan komunita.

Culkin má stará herečka Mila Kunis od roku 2002. Zvěsti se šířily protože brzy 2006 že oni plánují se vzít..

17. září 2004, Culkin byl zatknut v Oklahomě město pro majetek 17.3g marihuany a dvě kontrolované substance, jmenovitě 16mg Xanax a 32mg clonazepam. Neklidný Culkin byl stručně uvězněn v Oklahomě ale brzy povolený na $4,000 svazek. On byl později obvinil ve dvoru pro pokleslé drogové přečiny. Jeho soud (15. října 2004 – 9. června 2005) viděl něj zpočátku prosit ne vinný ale pozdnější obrátit jeho prosbu k vinný. Jeho právníci dosáhli prosbové dohody se stavem Oklahomy a on přjímal tři 1-rok odložil tresty vězení, zkušební droga program léčby a $540 jemný.

On bydlí v Los Angeles, Kalifornie ale ještě utrácí hodně z jeho času v New Yorku.

Culkin a Kunis dělal titulky v létě 2006 když jejich dovolená v Tel Aviv, Izrael byl přerušen raketovými útoky od Hezbollah organizace. Culkin přesvědčil Kunis, kdo je židovský, že oni potřebovali odejít bezprostředně jako Izrael 33-denní konflikt s Libanonem začal.

Culkin je zanícený profesionální zápasový fanoušek a moci být viděn u WWE je WrestleMania VII plat-na-zobrazit jako diváka. On navštívil několik WWE přehlídek a se objevil backstage u WrestleMania XXIV

iceT

http://www.stre­am.cz/video/566517-fenomen-osudy-detskych-filmovych-hvezd

Jen nepíšete,jestli české nebo zahraniční…
Třeba bratr M.Culkina Kieran si taky zahrál…
Kieran Kyle Culkin se narodil 30. září 1982, pochází ze sedmi dětí, rodičů Christophera Culkina a Patriciie Brentrupové.

Jeho první filmová role je ve filmu “Sám doma“, kde si zahrál vychytralého chlapce Fullera McCallistera, ve filmu hrál po boku svého bratra Macaulayho . Režisér Chris Columbus si Kierana oblíbil a nabídl mu další roli v pokračování “Sám doma 2: Ztracen v New Yorku“. V roce 1991 si zahrál ve filmu „Hlava rodiny“ ,po boku Stevea Martina a Diane Keaton a v roce 1995 i v jeho druhém dílu „Hlava rodiny 2 – Tatínek nebo dědeček?“.

Dále si zahrál i s Jean Claude Van Dammem ve filmu “Není úniku“.

V roce 1994 a 1996 dostal Kieran další větší příležitost ve filmu “It Runs In The Family“ a dále ve filmu “Amanda“. Tyto dva filmy neměli v USA ohlas, ale vynesli mu další dvě role, ve filmech “Max a Kevin“ a “Taková normální holka“.

Kieran si začal uvědomovat, že ho hraní baví čím dál víc , proto ho začal brát vážně a začal navštěvovat Professional Children´s school v Manhattanu a později střední školu pro děti, věnující se umění.

V následujícím roce 1999, Kieran natáčí filmy “Hudba mého srdce“ a “Pravidla moštárny“, kde si zahrál hercem Tobey Maguirem, který patří mezi jeho oblíbené herce. Roku 1999 ho můžeme vidět v britském televizním filmu “Kouzelná země skřítků“. Po krátké pauze se, v roce 2001, objevuje jako hlavní hrdina v televizním sitcomu “Go Fish“.

V roce 2002 přijal roli ve filmu “Skandál v katolické škole“, kde si zahrál po boku s Emile Hirschem, Jenou Malone, Vincentem D'Onofrio a Jodie Foster. Další roli dostal ve filmu “Igby“, za který byl nominován na Zlatý glóbus.
Na jaře 2000 ho dostal roli ve svém prvním vážném vystoupení, jako Wilson v divadelní hře “James Lapine's The Moment When Lohman.